środa, 6 listopada 2013

Wyniki wyzwania Kartkowego.

Bardzo dziękuję za udział w moim wyzwaniu ...mam nadzieję że bawiłyście się dobrze biorąc w nim udział;)

Ciężko było wybrać tą najfajniejszą pracę ale jak mus to mus;)


Tym razem wygrała Aggie i jej praca.


Aggie proszę o kontakt z którąś z naszych dziewczyn ;)


pozdrawiam

6 komentarzy:

 1. O rany :) Dziękuję za wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Praca świetna, bez dwóch zdań, mam tylko pewną wątpliwość: czy powinno się zgłaszać na wyzwania lub/i wyróżniać prace, które są liftem pracy innej osoby? W tym wypadku jest to lift bardzo wierny a nie tylko inspiracja i wszystkie wytyczne wyzwania spełnia już oryginał. Nie to, że się kogoś czepiam, bo na wielu blogach wyzwaniowych mają miejsce takie sytuacje,ale może warto zamieścić w zasadach punkt dotyczący liftów. Takie moje luźne przemyślenia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AgaSi ja się z Tobą zgadzam i jeśli chodzi o moje stanowisko w tej sprawie to jest dokładnie takie jak Twoje....ale nie mogę wypowiadać się z imieniu całej naszej załogi pozdrawiam serdecznie

   Usuń
  2. Aga, z jednej strony lift to kopia innej pracy, ale z drugiej strony - o ile napisane jest że to lift i czyj to lift, to przecież totalnie odrębna kartka, zrobiona z innych materiałów, innymi rękoma... raz lift jest bardziej podobny, raz mniej. My tu tylko wybieramy najładniejszą pracę ze zgłoszonych i akurat ta nam się najbardziej spodobała. Tyle :)

   Usuń
  3. Bardzo mi przykro, że wybór mojej kartki wzbudził takie kontrowersje. W żadnym wypadku nie miałam zamiaru nikogo urazić. Pozwolę sobie nie zgodzić się z AgaSi, że liftowana kartka spełnia wszystkie warunki wyzwania i zapewnić, że w żadnym momencie nie traktowałam jej inaczej niż jako mapki do interpretacji, którą z założenia przecież była w innym wyzwaniu. W każdą moją pracę wkładam jak najwiecej z siebie i żałuję, że nie zostało to własciwie zinterpretowane. Pozdrawiam.

   Usuń
  4. Aggie tu nie chodzi personalnie o Ciebie. Agasi miała pytanie ...zadała je a my odpowiadamy jakie mamy zdanie na ten temat. Chodzi ogólnie o lifty;)
   Pozdrawiam i mam nadzieję że jeszcze nie raz weźmiesz udział z naszej zabawie;)

   Usuń

Dziękujemy za Twój komentarz!