niedziela, 21 października 2012

Wyzwanie AgnieszkiBe i nabór do PWC!

Dzień dobry!

Dzisiaj mamy dla Was wyzwanie i małe ogłoszenie - ale wszystko po kolei :)

Najpierw coniedzielna dawka inspiracji! Dzisiaj inspiruje nas AgnieszkaBe, której to już niestety ostatnie wyzwanie - dziękujemy Ci kochana za to że z nami byłaś!

Oto zdjęcie, z którego zaczerpnąć należy kolorystykę prac:


Nasze prace prezentują się tak:

Anniko


GosiaK


CaroAgnieszkaBe


Teraz czas na Was! Prace możecie zgłaszać do soboty 27 października. Czekamy z niecierpliwością :)

*  *  *

A teraz nasze ogłoszenie :)
Szukamy nowych koleżanek do Projektu Wagi Ciężkiej! Trochę nas już znacie i pewnie już wiecie na czym polega nasz blog, ale jeśli nie, to już tłumaczymy: my, projektantki, próbujemy zrzucić nadprogramowe kilogramy (zdrowymi sposobami oczywiście!) i co tydzień wyłaniamy między sobą zwyciężczynię - ta która w danym tygodniu schudnie najwięcej narzuca reszcie wyzwanie scrapowe. My robimy swoje prace i wtedy czas na Was - macie tydzień na zrobienie swojej pracy na wyzwanie. Oczywiście tylko my projektantki się odchudzamy, a w wyzwaniach udział wziąć mogą wszyscy!
W każdym bądź razie - szukamy nowej krwi! Może ktoś z Was ma potrzebę/ochotę, żeby zrzucić nadprogramowe kilogramy, ale nie ma motywacji? Oczywiście mamy tu na myśli prawdziwe zmagania (tak od 10kg w górę), bo inaczej nie zostaniecie z nami długo ;) Dodatkowo udział w naszym projekcie to dodatkowy kop do scrapowania, bo co tydzień trzeba coś zrobić! Jeśli więc macie ochotę zostać częścią naszego zespołu to czekamy na maile (annikowo[małpa]yahoo.com) :)

Miłej niedzieli!


3 komentarze:

  1. oooo to ja może się do was zgłoszę u mnie jakies 25 by się znalazło... :) co prawda doswiadczenie w scrapowaniu znikome, ale chęci i pomysłów co nie miara:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twój komentarz!